r   e   k   l   a   m   a
reklama

Skype daje miesiąc rozmów z telefonami za darmo, przywraca wiadomości głosowe na iOS

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Użytkownicy Skype mogą zyskać miesiąc dzwonienia na telefony stacjonarne i komórkowe za darmo. Pierwszy miesiąc abonamentu „Świat — bez ograniczeń” nie kosztuje nic. Kolejne można będzie kupić za 12,06 euro brutto, ale nie ma obowiązku kontynuowania subskrypcji — trzeba tylko pamiętać, aby ją anulować przed zakończeniem okresu próbnego.

Abonament pozwala na prowadzenie rozmów z użytkownikami telefonów komórkowych w 8 regionach i na stacjonarne w 63 regionach, których listę można znaleźć na stronie promocji. Połączenia można wykorzystywać z różnych aplikacji Skype, zadzwonimy więc nie tylko z komputera, ale też z tabletu czy telewizora.

Ofertę można aktywować odnośnikiem na jej stronie, po zalogowaniu się na konto Skype. Użytkownik zostanie poproszony o podanie numeru karty kredytowej, ale pierwszy miesiąc abonamentu jest darmowy. Pod koniec okresu próbnego (po 27 dniach) abonament zostanie automatycznie przedłużony, warto więc zapamiętać termin i anulować subskrypcję, jeśli komuś nie przypadnie do gustu.

Przy okazji warto wspomnieć, że użytkownicy Skype na iOS, którzy zaktualizowali klienta do wersji 5.2, odzyskali możliwość obsługi profili i odsłuchiwania wiadomości głosowych, które pojawią się w okienku rozmowy. Funkcje te znikły z przepisanej od zera wersji 5.0 aplikacji, ale zostały przywrócone na prośbę użytkowników, o czym można przeczytać na blogu Microsoftu. W tej wersji aplikacji pojawiła się także możliwość szybkiego dodawania użytkowników do rozmowy grupowej.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem