r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype dla Androida w końcu będzie dobrze wyglądał na tabletach

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Po aktualizacji Skype dla iOS, która to między innymi przystosowała komunikator do wyglądu systemu iOS 7, przyszła pora na wersję dla Androida. Nowy wygląd aplikacji został zaprezentowany w lipcu, wraz z wydaniem wersji 4.0. Wydana dziś wersja 4.4 wprowadza go również na tabletach.

Skype 4.4 przygotowany jest nie tylko dla tabletów z systemem Android, ale także dla Kindle Fire HD i Kindle Fire XHD. Nowocześniejszy interfejs aplikacji eksponuje ostatnie rozmowy i połączenia, a także wprowadza sporo poprawek związanych ze zmianą orientacji urządzenia. Osoby korzystające z ułatwień dostępu TalkBack również skorzystają na tej aktualizacji, gdyż wprowadza ona pełną obsługę jego mechanizmów.

Zmianie interfejsu towarzyszy także wprowadzenie tych samych, co w wersji 4.0 dla smartfonów, zmian w systemie prowadzenia rozmów oraz poprawione znane błędy — na przykład resetowanie niektórych telefonów w momencie, kiedy aplikacja rejestruje połączenie przychodzące. Dzięki zmianom, podobnie jak na smartfonach, przy dobrym połączeniu będzie możliwe uzyskanie obrazu przy rozmowach wideo o nawet 4-krotnie wyższej rozdzielczości, niż do tej pory.

r   e   k   l   a   m   a

Skype 4.4 dla Androida można już pobrać z naszej bazy programów. Można tam znaleźć także wersję dla Windows.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.