r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype dla Androida z obsługą połączeń wideo

Strona główna Aktualności

W nowym wydaniu komunikatora Skype dla urządzeń z systemem Android pojawiła się oczekiwana obsługa połączeń wideo - zarówno w sieciach Wi-Fi jak i 3G.

Aplikację można pobrać z Android Marketu albo odwiedzając z poziomu smartfona stronę m.skype.com. Połączenia wideo możliwe są dla urządzeń z systemem Android w wersji minimum 2.3. Dodatkowo smartfon musi posiadać kamerę przeznaczoną do połączeń wideo. Obsługiwane przez Skype urządzenia to HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia neo, Sony Ericsson Xperia pro i Google Nexus S. Twórcy aplikacji zapewniają jednak, że wkrótce liczba smartfonów, w których będzie można skorzystać z najnowszej wersji komunikatora zostanie poszerzona. Połączenia wideo możliwe są nie tylko między smartfonami z Androidem, ale również urządzeniami firmy Apple (gdzie funkcja ta pojawiła się już w zeszłym roku), komputerami stacjonarnymi (Windows, Mac) i niektórymi odbiornikami telewizyjnymi.

W nowym wydaniu Skype znajdziemy ponadto odświeżony interfejs z uproszczonym wybieraniem kontaktów. Ułatwiono również dostęp do profilu użytkownika i możliwość zmiany ustawień. Skype zaktualizował narzędzie do przesyłania wiadomości tekstowych, a także wprowadził możliwość wysyłania SMS-ów z poziomu aplikacji. Klip wideo prezentujący nowości w kliencie dla Androida można obejrzeć na stronach serwisu YouTube.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.