Skype dla firm Skype dla firm 6.0.1430.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skype dla firm to nowa wersja aplikacji oraz usługi dostępnej wcześniej pod nazwą Lync 2013. Stworzone je z myślą o komunikacji w firmach i zespołach pracowniczych. Do poprawnego działania wymagają korzystania i posiadania konta w jednej z przypisanych do nich usług (Lync, Skype dla biznesu, Office 365).

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik przedstawiający możliwości aplikacji. Następnie czeka nas logowanie na nasze konto. Choć głównym zadaniem Skype dla firm jest komunikacja, to aplikacja posiada wiele innych, drobnych narzędzi pomagających w zarządzaniu pracą. Obecność części z nich jest zależna od konfiguracji serwera, konkretnego regionu czy też pakietu z jakiego korzystamy.

Podobnie jak w aplikacji Skype komunikacja może przebiegać za pomocą połączeń głosowych, wideo oraz czatu, w tym grupowych. Skype dla firm umożliwia także udostępnianie dodatkowych treści podczas spotkań i prezentacji. Z poziomu programu możemy także zarządzać rozmowami i spotkaniami.

Interfejs programu jest intuicyjny i wpisuje się w specyfikę Windows Phone. Nikt kto korzystał z normalnej wersji Skype'a nie powinien mieć problemów z obsługą jego firmowej wersji. Sama aplikacja choć darmowa, jest tylko dodatkiem do płatnej usługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!