Skype dla iPhone jeszcze w tym tygodniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu ma się pojawić oficjalny klient komunikatora Skype dla telefonów Apple iPhone.

Skype dla iPhone'a to wynik kilkumiesięcznej współpracy programistów Apple i twórców tego jednego z najpopularniejszych komunikatorów. Kiedy dokładnie klient zostanie wydany, jeszcze nie wiadomo. Rozpoczynające się w środę targi CTIA Wireless w Las Vegas wydają się jednak być bardzo dobrą okazją do tego typu premiery. Wydanie dla telefonu Apple, jeśli faktycznie nastąpi w tym tygodniu, będzie i tak dość późne biorąc pod uwagę fakt, że podobny klient Skype dla Windows Mobile został wydany już dawno.

Aplikacja będzie dostępna do pobrania za darmo, ale korzystanie z mobilnego klienta będzie wymagało posiadania płatnego konta Skype.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy