Skype for Business Skype for Business

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skype for Business dawniej znany pod nazwą Lync 2013 to narzędzie do komunikacji stworzone z myślą o biznesie. Wymaga posiadania konta w jednej w jednej z usług: Lync, Skype dla biznesu, Office 365.

Przy pierwszym uruchomieniu przywita nas krótki poradnik przedstawiający możliwości aplikacji. Następnie czeka nas logowanie na nasze konto. Choć głównym zadaniem Skype for Business jest komunikacja, to aplikacja posiada wiele innych, drobnych narzędzi pomagających w zarządzaniu pracą. Obecność części z nich jest zależna od konfiguracji serwera, konkretnego regionu czy też pakietu z jakiego korzystamy.

Podobnie jak w aplikacji Skype komunikacja może przebiegać za pomocą połączeń głosowych, wideo oraz czatu, w tym grupowych. Skype for Business umożliwia także udostępnianie dodatkowych treści podczas spotkań i prezentacji. Z poziomu programu możemy także zarządzać rozmowami i spotkaniami.

Interfejs programu jest intuicyjny i wpisuje się w specyfikę iOS. Nikt kto korzystał z normalnej wersji Skype'a nie powinien mieć problemów z obsługą jego firmowej wersji. Sama aplikacja choć darmowa, jest tylko dodatkiem do płatnej usługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!