r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype w Google Chrome: nowości tylko dla usług Microsoftu i Google

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Microsoft wydał aktualizację rozszerzenia Skype dla przeglądarki Google Chrome. Nowa wersja to przede wszystkim zastrzyk nowych funkcji, które mają ułatwić publikowanie linków do połączeń. Jak obiecuje firma z Redmond – wystarczy jedno kliknięcie. To „jedno kliknięcie” ma jednak ograniczenia, dostępne jest tylko dla użytkowników wybranych usług.

Aktualizacja Skype’a dla Google Chrome przynosi integrację rozszerzenia z usługami internetowymi. Możemy jednym kliknięciem tworzyć linki do rozmów na Skypie, a potem np. udostępniać je znajomym.

Utworzone linki wstawimy do wiadomości e-mail, rozszerzenie integruje się z Outlookiem i Gmailem, a także z Google Inbox – pojawia się dodatkowy przycisk. Możemy je również umieszczać w kalendarzu Microsoftu lub Google, tworząc przypomnienie z już przygotowaną rozmową. Link wstawimy także na Twittera, by przykładowo zaprosić obserwujące nas osoby do rozmowy, wystarczy, że klikną na link i się z nami połączą.

r   e   k   l   a   m   a

Nowa funkcjonalność przyda się przy zapraszaniu nowych osób do rozmowy. Ponadto tylko w przypadkach gdy korzystamy z wyżej wymienionych usług. Dobrze, że Microsoft nie ograniczył się tylko do własnych produktów i dodał wsparcie także dla tych oferowanych przez Google, ale i tak, nałożone ograniczenia wielu osobom nie przypadną do gustu, w końcu nie wszyscy korzystają wyłącznie z Outlooka czy Gmaila.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.