r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype w Internet Explorerze

Strona główna Aktualności

Niedawno pisaliśmy o możliwości korzystania z popularnego komunikatora Skype z poziomu programu MS Outlook. Możliwości współpracy Skype'a z programami Microsoft zostały jednak rozszerzone. Ze strony Skype pobrać można również wtyczkę z dodatkowym paskiem narzędziowym komunikatora w przeglądarce MS Internet Explorer.

Pasek umożliwia oprócz zmian podstawowych ustawień Skype'a oraz realizowania połączeń także łączenie z numerami zamieszczonymi na WWW. Dodatkowo, z poziomu paska możemy sprawdzić stan swojego konta w usłudze SkypeOut.

Tak jak w przypadku wtyczki do Outlooka aby skorzystać z paska narzędziowego niezbędne jest wcześniejsze zainstalowanie programu Skype. Wtyczka działa z IE w wersjach 5.0 i nowszych.

Jako, że program jest jeszcze w fazie beta, nie publikujemy go na łamach działu Programy w vortalu. Zainteresowanych pobraniem zapraszamy na stronę producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.