r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype wprowadza reklamy do Androida i iOS

Strona główna Aktualności

Skype ogłosił wydanie wersji 2.5 swojego komunikatora dla urządzeń z systemem Android. Obok nowych funkcji pojawiły się też mniej pożądane zmiany — reklamy.

Skype 2.5 dla Androida obsługuje 14 nowych urządzeń, w tym Samsung Galaxy Tab 10.1, Motorola Atrix czy Motorola Xoom. Wprowadzono również możliwość przełączania widoku rozmowy podczas połączenia wideo i powiększania za pomocą gestów. Pojawiło się sporo poprawek, w tym dotyczących obsługi technologii Bluetooth. Niestety, Skype postanowił też wprowadzić reklamy do swojej aplikacji, co z pewnością nie spodoba się wielu użytkownikom. Producent zapewnia, że nie będą one przeszkadzały podczas rozmów, a co więcej użytkownik może wyłączyć funkcje zbierające informacje na jego temat w ustawieniach programu. Z reklam można łatwo zrezygnować, wykupując oferty Skype Credit, Calling albo Premium.

Android nie jest jedyną platformą, dla której Skype wyposażony będzie w materiały promocyjne. W marcu producent aplikacji zapowiedział wydanie komunikatora z reklamami dla systemu Windows. Podobne zmiany zostaną wprowadzone również w Skype dla iOS i Mac OS X. Co więcej, jak potwierdzili przedstawiciele twórcy popularnego komunikatora internetowego, anonimowe informacje na temat użytkowników Skype sprzedawane będą firmom trzecim.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.