reklama

Skype z własnym przyciskiem szybkiego udostępniania

Strona główna Aktualności

O autorze

Pasjonat systemów mobilnych oraz aplikacji. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Od tamtej pory sieć jest nieodłączną częścią jego życia. Z zamiłowania podróżnik. Wolne chwile stara się spędzać na łonie natury lub też pracuje z ludźmi. W redakcji odpowiada za dział aplikacji mobilnych.

Pod wieloma treściami w sieci możemy znaleźć przyciski szybkiego udostępniania oglądanej treści za pomocą głównie popularnych serwisów społecznościowych. Wystarczy jedno kliknięcie, a treść trafi do naszych znajomych. Podobnego przycisku dorobił się także komunikator Skype.

Jak na razie można go spotkać głównie w portalu Microsoftu MSN (także w polskiej wersji). Po jego wybraniu w prosty sposób prześlemy treść do wybranego kontaktu, bądź też grupy osób. Możemy ją wzbogacić również o dodatkowy komentarz.

Autorzy serwisów i blogów, którzy chcą dodać przycisk na prowadzonych przez siebie serwisach mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej strony , gdzie znajdą odpowiednie informacje i generator. Komunikator Skype w wersji dla systemów: Windows, OS X, Androida, iOS, a także Windows Phone znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić