Skypicker Low Cost Flights Skypicker Low Cost Flights 5.65.1

Strona główna Android Podróże i transport Połączenia lotnicze
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skypicker to niewielka, prosta aplikacja do wyszukiwania tanich połączeń lotniczych w Europie w ramach usługi internetowej o takiej samej nazwie. Dzięki niej, użytkownik korzystający z urządzenia mobilnego z systemem Android jest w stanie bardzo szybko znaleźć, a następnie zarezerwować połączenie lotnicze między dwoma punktami w Europie.

Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze: korzysta z map Google, najpierw użytkownik wybiera miejsca odlotu, określa terminy i czas pobytu, a następnie klikając na mapie wybiera interesujący go region. Wtedy aplikacja wyszukuje połączeń między miejscem początkowym, a najbliższym możliwym lotniskiem w okolicy wybranej lokalizacji. Zaprezentowane wyniki są segregowane według cen, po kliknięciu na nie otwierana jest strona internetowa z możliwością rezerwacji lotu.

Skypicekr wyszukuje połączenia w ramach tanich linii, aplikacja obsługuje więc następujące linie: Air Iceland, Iceland Express, easyJet, transavia.com, germanwings, SmartWings, Jetairfly.com, Air One, Vueling, Aer Lingus, Ryanair, Wizzair, belleair, Volotea, Pegasus, Norwegian, Monarch, WOW Air, flybe, airBaltic, Jet2, Binter Canarias, SunExpress, Air Arabia, Fly Dubai, Condor, TUIfly, Blue Air, Blue Panorama. Skypicker jest udostępniany za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!