r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skyscanner Flights – Search Airlines, Compare Deals and Book Cheap Travel 4.10

Strona główna iOS Podróże i transport Połączenia lotnicze

Skyscanner Flights – Search Airlines, Compare Deals and Book Cheap Travel to aplikacja, która bardzo ułatwia planowanie podróży samolotem. Znajdziemy w niej informacje o milionach połączeń lotniczych oraz cenach biletów, w tym objętych promocjami. Program pozwala też dokonać rezerwacji i zakupu biletów lotniczych przez internet.

Galeria programu

Bardzo dużym atutem programu Skyscanner Flights jest jego prosty interfejs oraz szata graficzna, dopasowana do "płaskiej" stylistyki systemu iOS. W aplikacji wystarczy wykonać tylko kilka prostych czynności, aby znaleźć tanie bilety na interesujący nas lot. Wystarczy wpisać lotnisko startu i miejsce docelowe, wybrać rodzaj lotu (bez przesiadki, jedną lub dwoma przesiadkami), określić, czy lot będzie powrotny lub w jedną stronę, wskazać datę i gotowe. Program wskaże nam listę wszystkich dostępnych połączeń, wraz z cenami. Możemy też utworzyć alerty, dzięki którym smartfon powiadomi nas, gdy cena biletu na wybrany lot będzie niższa od tej, którą zobaczyliśmy podczas wcześniejszego wyszukiwania. Informacje o połączeniach lotniczych możemy dowolnie filtrować: nie tylko pod kątem ceny, ale też np. czasu trwania podróży, godziny wylotu lub przylotu.

Gdy zdecydujemy się na konkretny bilet, aplikacja przeniesie nas - za pomocą wbudowanej przeglądarki - na stronę przewoźnika lotniczego. Tam dopełnimy formalności, rezerwując i opłacając zakup biletu.

Aby skorzystać z aplikacji Skyscanner Flights, należy zalogować się do konta Skyscanner. Program pozwala je założyć, a do tego celu możemy użyć adresu e-mail lub konta na Facebooku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.