Skyward Skyward

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Skyward to kolejny dowód na to, że w gatunku prostych gier zręcznościowych można stworzyć pozycje, wyróżniające się na tle innych gier. Czasem wystarczy lekka modyfikacja znanego pomysłu i dobra oprawa.

W przeciwieństwie do wielu podobnych tytułów Skyward niweluje w rozgrywce presję czasu. Wprawdzie nie możemy odkładać ruchu w nieskończoność, to jednak gra pozwala nam na chwilę zastanowienia i przeczekania. Zasady są proste, na ekranie widzimy dwie krążące wokół własnej osi kule. Za każdym razem jedna jest przyczepiona do powierzchni, a druga się obraca. Naszym zadaniem jest dotknięcie ekranu w momencie gdy ta druga znajdzie się nad lądem.

I tak krok po kroku przemierzamy świat gry. W momencie gdy popełnimy błąd zabawa zaczyna się od nowa. Oprawa Skyward pełnymi garściami czerpie z Monument Valle. Inspiracje czasem są zbyt mocne, choć trzeba przyznać, że nadają grze klimatu. Jak przystało na darmowy tytuł, nie zabrakło także reklam. Te niestety męczą nas przy okazji każdej porażki. Skyward to dobra propozycja dla każdego miłośnika zręcznościówek.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!