Slack (Beta) Slack (Beta)

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slack to popularna usługa do zarządzania pracą grupową, integrująca w sobie kilka różnych kanałów komunikacji. Dzięki aplikacji mobilnej dostęp do niezbędnych informacji, kontaktów oraz powiadomień mamy zawsze pod ręką.

Pierwszym krokiem po pobraniu aplikacji jest zalogowanie się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. W przypadku długiego hasła, program wspiera logowanie poprzez specjalny link, wysłany na powiązany z kontem adres e-mail. Po zalogowaniu się ujrzymy podgląd strumienia z najnowszymi wpisami.

W obecnej wersji dla systemu Windows Phone Slack odbiega możliwościami od edycji dla iOS i Androida. Posiada jedynie podstawowe narzędzia komunikacji. Za jego pomocą nie dodamy załączników do wiadomości prywatnych, anie tych umieszczanych w kanałach. Równie ubogo prezentują się opcje aplikacji.

Problemy miewają także powiadomienia, które czasem przychodzą do nas z opóźnieniem. Slack dla Windows Phone choć nie zachwyca ilością oferowanych możliwości, sprawdza się jako mobilne wsparcie dla użytkowników tej usługi. Całość w podstawowej wersji dostępna jest za darmo. Należy pamiętać, że to wciąż wersja beta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!