r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slack Beta debiutuje w sklepie Windows Phone

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Slack to platforma, która ma znacząco poprawić komfort pracy w zespole, dając pracownikom między innymi wygodną komunikacją bez użycia poczty elektronicznej. Twórcą jest Stewart Butterfield, założyciel cieszącego się sporą popularnością Flickra. Do niedawna Slack oferował aplikacje mobilne tylko dla systemów iOS i Android, ale od wczoraj z wersji beta mogą korzystać także posiadacze urządzeń z Windows Phone.

Pierwszym krokiem po pobraniu aplikacji jest zalogowanie się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. W przypadku długiego hasła program wspiera logowanie poprzez specjalny link, wysłany na powiązany z kontem adres e-mail. Po zalogowaniu się ujrzymy podgląd strumienia z najnowszymi wpisami.

W obecnej wersji dla systemu Windows Phone Slack odbiega możliwościami od edycji dla iOS i Android. Posiada jedynie podstawowe narzędzia komunikacji. Za jego pomocą nie dodamy załączników do wiadomości prywatnych, ani tych umieszczanych w kanałach. Równie ubogo prezentują się opcje aplikacji. Problemy miewają także powiadomienia, które czasem przychodzą do nas z opóźnieniem. Slack dla Windows Phone choć nie zachwyca ilością oferowanych możliwości, sprawdza się jako mobilne wsparcie dla użytkowników tej usługi. Całość w podstawowej wersji dostępna jest za darmo. Należy pamiętać, że to wciąż wersja beta. Program znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.