reklama

Slam Junk!

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wiele gier niezależnych twórców, które udostępniane są bezpłatnie, prezentują poziom zbliżony do komercyjnych projektów. Slam Junk! niewątpliwie należy do tego zacnego grona. Produkt należący do nurtu akcji z kamerą umieszczoną za plecami bohatera cieszy oko fenomenalną oprawą graficzną, uszy świetnym udźwiękowieniem, zaś sama rozgrywka również jest na bardzo dobrym poziomie. Trochę tu zabawy z fizyką świata.

W alternatywnej wersji historii maszyny fabryczne zyskały samoświadomość i od razu skutecznie rozpoczęły walkę z ludźmi. Szalę zwycięstwa może przechylić na naszą stronę Drew Knight, hybryda człowieka oraz robota. Dzięki implantom zyskał on niesamowite moce plus oczywiście skoczność czy siłę, ale też, tak jak wszystkie urządzenia elektryczne, zależny stał się od prądu. Bez niego daleko nie zajdzie.

Rozgrywka to walki przeplatane sekwencjami platformowymi i łatwymi zagadkami logicznymi z przeciąganiem przedmiotów lub odpychaniem elementów otoczenia, by otworzyć sobie drogę dalej. Każdy mocniejszy atak wymaga energii, należy więc stale rozglądać się za światłami, dzięki którym ją zregenerujemy. Również w starciach z większymi przeciwnikami warto orientować się w otoczeniu. Inaczej źle skończymy.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 23.08.2016 00:18

Bardzo mi przykro, ale się zawiodłem na tej grze. Na pierwszy rzut oka, gra wygląda całkiem przyzwoicie, przynajmniej graficznie. Posiada całkiem ciekawą fabułę. Widać, że autorzy chcieli stworzyć dosyć oryginalne dzieło i sporo pracy w to włożyli. Jest tylko małe ale. Gra potrafi się wieszać, a także generować błędy krytyczne, sygnalizowane lakonicznym komunikatem. Ktoś chyba nie miał za dużo czasu, żeby to dzieło przetestować. Albo też gra nie działa prawidłowo w systemie Win 10, który mam zainstalowany na laptopie. Wg informacji na stronie producenta, gra jest dedykowana pod systemy Windows Vista, 7, 8, 8.1. Nie wiadomo co z "dziesiątką".

reklama