Slayin 1.144

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny projekt Slayin to będzie mikro hit dla tych wszystkich, którzy nie mają czasu zasiadać do rozbudowanych gier RPG, ani ochoty zgłębiać zawiłości kolejnego dzieła tego typu. Okazuje się, że w zasadzie podstawowe cechy gatunku, pomijając tylko rozbudowaną fabułę, da się ścisnąć do niewielkiego okna i przedstawić w formie gry zręcznościowej ze zdobywaniem doświadczenia. Dość zaskakujące, ale jak wciąga.

Sterowanie też rozwiązano minimalistycznie. Poruszamy się w lewo lub prawo, dokładając do tego okazjonalny skok. Automatycznie likwidujemy wrogów, o ile znajdują się przed nami. W przeciwnym wypadku tracimy trochę życia. Każdy kolejny pokonany to punkciki do nieuniknionego awansu na wyższy poziom wtajemniczenia, a zebrane po drodze kosztowności spożytkujemy u kupca, dokupując sobie wyposażenie.

Tak pokonujemy kolejne etapy, stopniowo eliminując coraz to nowsze rodzaje przeciwników, a także większych bossów. Jeśli przetrwamy odpowiedni wiele fal ataków, odblokowują się nam stopniowo kolejne profesje do wyboru. Poza podstawowym rycerzem jest jeszcze czarodziejka, jak również szelma ze sztyletami. Oprawa pokazuje, że kilka kolorowych pikseli na krzyż też może robić wrażenie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!