r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Söldner: Secret Wars Community Edition

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Söldner: Secret Wars Community Edition to następująca po 7 latach reedycja pozycji o praktycznie tym samym tytule - Söldner: Secret Wars, z tą jednak różnicą, że w Community Edition gramy za darmo.

To w dalszym ciągu widziany z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby taktyczny, militarny FPS osadzony silnie w realiach współczesnych konfliktów wojennych. Akcja gry toczy się na terenie pomiędzy Syberią, a Alaską na obszarze dwukrotnie przewyższającym powierzchnię Europy.

Gracz wciela się w rolę najemnika-przywódcy, którego głównym zadaniem jest wykonanie stawianego przed nim losowo jednego z trzech konkretnych zadań, w które wplecione są różne cele do wykonania. W Söldner: Secret Wars Community Edition możemy prowadzić działania wojenne na morzu, lądzie oraz w powietrzu. Do dyspozycji oddano nam kilkadziesiąt maszyn bojowych, którymi możemy dowolnie poruszać się po dostępnych mapach. Dzięki zaoferowanej przez twórców pełnej swobodzie działania możemy w pełni wykazać się zdolnościami bojowymi wprowadzając do gry najróżniejsze taktyki, metody i koncepcje służące realizacji zadanej misji.

Akcja w grze nie toczy się w imponującym tempie. Każde nasze działanie jest zaplanowane i ma konkretny cel. Gra niejednokrotnie wymaga zastanowienia, dobrej kalkulacji i właściwej oceny sytuacji sprawiając, iż zamienia się ona często w militarną skradankę.

Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni będących w zasadzie kopią tego co w rzeczywistości oraz całemu dostępnemu w grze arsenałowi pochodzącemu wprost z laboratoriów badawczych przemysłu zbrojeniowego, gra wygląda bardzo realnie i pozwala w pełni wczuć się w atmosferę wojny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 10.07.2012 12:15

Ma ktoś może patch polonizujący do tej gierki?

  #5 06.04.2012 22:36

Grałem w to garafa zaje***** gra fajna. polecam!!!

matrix68   4 #4 27.11.2011 13:12

@BF2 (niezalogowany) Trochę nie masz racji!
1.Battfield na pewno nie kosztuje mniej niż 60zł - chyba że z allegro kupisz.
2.Battfield 2 można pobrać z neta.

  #3 05.09.2011 15:39

A może lepiej Battlefield Play4free za darmosie BF2 ? ;)

  #2 03.09.2011 14:18

Jak zwykle żadnej gierki pod Linuxa:/

  #1 02.09.2011 19:39

To już lepiej poświęćcie 30 zł na Battlefielda 2. Lepsze mapy, ładniejsza grafika i mechanika i świetny multi.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.