reklama

Söldner: Secret Wars Community Edition na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Söldner: Secret Wars Community Edition - następującą po 7 latach reedycję pozycji o praktycznie tym samym tytule - Söldner: Secret Wars, z tą jednak różnicą, że w Community Edition gramy za darmo.

To w dalszym ciągu widziany z perspektywy pierwszej lub trzeciej osoby taktyczny, militarny FPS osadzony silnie w realiach współczesnych konfliktów wojennych. Akcja gry toczy się na terenie pomiędzy Syberią, a Alaską na obszarze dwukrotnie przewyższającym powierzchnię Europy.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Gracz wciela się w rolę najemnika-przywódcy, którego głównym zadaniem jest wykonanie stawianego przed nim losowo jednego z trzech konkretnych zadań, w które wplecione są różne cele do wykonania. W Söldner: Secret Wars Community Edition możemy prowadzić działania wojenne na morzu, lądzie oraz w powietrzu. Do dyspozycji oddano nam kilkadziesiąt maszyn bojowych, którymi możemy dowolnie poruszać się po dostępnych mapach. Dzięki zaoferowanej przez twórców pełnej swobodzie działania możemy w pełni wykazać się zdolnościami bojowymi wprowadzając do gry najróżniejsze taktyki, metody i koncepcje służące realizacji zadanej misji.

Akcja w grze nie toczy się w imponującym tempie. Każde nasze działanie jest zaplanowane i ma konkretny cel. Gra niejednokrotnie wymaga zastanowienia, dobrej kalkulacji i właściwej oceny sytuacji sprawiając, iż zamienia się ona często w militarną skradankę.

Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia i przestrzeni będących w zasadzie kopią tego co w rzeczywistości oraz całemu dostępnemu w grze arsenałowi pochodzącemu wprost z laboratoriów badawczych przemysłu zbrojeniowego, gra wygląda bardzo realnie i pozwala w pełni wczuć się w atmosferę wojny.

Grę Söldner: Secret Wars Community Edition można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama