Śledzenie okresu Śledzenie okresu 1.50.61

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Śledzenie okresu to aplikacja dla kobiet, dzięki której będą one mogły śledzić informacje na temat swoich okresów i owulacji.

Zanim zaczniesz

Po uruchomieniu narzędzia konieczne jest utworzenie swojego profilu użytkownika i wprowadzenie wszystkich danych zgodnie z wytycznymi prezentowanymi na ekranie. Tylko w ten sposób program będzie w stanie wygenerować rozmaite zestawienia związane z naszym cyklem miesiączkowym (przewidywana data okresu, dni płodnych, dni owulacji i nie tylko). Co ciekawe, wszystkie informacje zostały przedstawione w bardzo przejrzystej formie, a sama aplikacja może pochwalić się bardzo nowoczesnym, przyjemnym dla oka interfejsem.

Bezpieczeństwo danych

Należy dodać, że Śledzenie okresu pozwala na automatyczne zapisywanie danych w formie kopii zapasowej, ale do skorzystania z tej opcji wymagane jest konto Google. Warto to jednak zrobić, zwłaszcza podczas dłuższego użytkowania aplikacji, bowiem z miesiąca na miesiąc oferuje ona dostęp do znacznie bardziej dokładnych informacji generowanych na podstawie wcześniejszych miesiączek.

Dodatkowe opcje

Śledzenie okresu zawiera także funkcję przypomnień, która sprawia, że nie zapomnimy o zbliżającym się okresie, owulacji, itp. Ponadto w aplikacji znajdziemy historię stosunków, nastrojów, objawów, wykresy wagi, temperatury, raporty oraz kalendarz.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja dla kobiet umożliwiająca śledzenie cyklu miesiączkowego
  • zawiera funkcję przypomnień (np. o nadchodzącym okresie)
  • przedstawia dane w bardzo czytelnej, nowoczesnej formie
  • pozwala na synchronizowanie danych „w chmurze”
  • sporo dodatkowych opcji (np. raporty, kalendarz, wykresy wagi, temperatury, historia objawów)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!