r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleep Better 2.3.4

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu

Sleep Better to aplikacja do monitorowania faz naszego snu. Dzięki niej dowiemy się także jaki wpływ na jego jakość mają czynniki takie jak stres, wysiłek fizyczny, spanie w nieswoim łóżku, wypity alkohol lub kawa, a także posiłek zjedzony tuż przed pójściem spać.

Aplikacja wykrywa fazy snu na podstawie ruchu ciała śpiącego, za pomocą wbudowanego w telefonie akcelerometru. Aby działała poprawnie, wystarczy ułożyć telefon na łóżku, na przykład obok poduszki bądź pod materacem. Dobrze jest zapewnić mu dostęp do ładowarki. Dzięki temu Spleep Better jest w stanie wybudzić nas w odpowiednim momencie, gdy sen jest płytki (czyli gdy ktoś zaczyna się wiercić).

Aplikacja może włączyć budzik maksymalnie 45 minut przed planowanym czasem budzenia, a w czasie monitorowania snu można włączyć w telefonie latarkę lub zapisać sen do dziennika. Statystki jakości snu możemy przeglądać na przejrzystych wykresach. Dodatkowo Sleep Better synchronizuje dane z aplikacją „Zdrowie” w systemie iOS. Inną przydatną funkcją jest pamiętnik, w którym możemy zapisywać treść snów zaraz po przebudzeniu. Aplikacja cechuje się estetycznym interfejsem, dzięki czemu przyjemnie się z niej korzysta.

Sleep Better pobierzemy bezpłatnie w wersji próbnej. Pełną wersję zakupić można z poziomu aplikacji. Za opłatą otrzymamy więcej dźwięków alarmu do wyboru z możliwością wybrania dowolnego utworu z biblioteki iPhone’a, rejestrację czynników wpływających na jakość snu, zaawansowane statystki, a także brak reklam.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
30.11.2015  •  Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.