Sleep Genius 1.1.9

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sleep Genius to aplikacja ułatwiająca zasypianie i pomagająca lepiej się wysypiać. Wykorzystuje ona mechanizmy opracowane na potrzeby NASA, które pomagają zasnąć astronautom. Znajdziemy w niej muzykę, której składowe powstały dzięki współpracy ekspertów z dziedziny neurologii, psychologii i inżynierii dźwięku.

Muzyka składa się z czterech podstawowych komponentów: dźwięków binauralnych, fal sinusoidalnych, które wywołają efekt „bujania”, różowego szumu, świetnie blokującego dźwięki z zewnątrz, a także psychoaktywnej muzyki, opracowanej przez naukowców specjalnie na potrzeby relaksu i zasypiania.

Najlepiej dźwięków słuchać z głośników stereo lub wygodnych słuchawek. Dobrze jest wybrać sobie ulubioną melodię, która zawsze będzie kojarzyć się ze spaniem. Użytkownicy darmowej wersji aplikacji mają tu ułatwione zadanie, bo do wyboru jest tylko jeden utwór.

Aplikacja pozwala ustawić czas snu lub drzemki, a także ustawić codzienny budzik z bardzo przyjemną melodią. W myśl zasady, że najlepiej codziennie chodzić spać i wstawać o tej samej porze, nie ma tu możliwości ustawiania budzika osobno na różne dni tygodnia.

Uproszczona aplikacja dostępna jest za darmo, pełna wersja dla Androida kosztuje 10 dolarów i oferuje więcej melodii, więcej alarmów, tryb drzemki, tryb relaksu, można w niej też monitorować sen i prowadzić dziennik.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bezsenność? Aplikacje na dobry sen dostępne bez recepty

38
08.12.2015  •  Anna Rymsza

Budzenie się to poważny problem, zwłaszcza zimą. Oczywiście by budzić się bez problemu, trzeba też zdrowo zasypiać. Do tego należy unikać kawy wieczorem, nie jeść i nie ćwiczyć intensywnie tuż przed położeniem się do łóżka, unikać wpatrywania się w ekran, zapewnić sobie świeże powietrze, odpowiednią temperaturę i tak dalej. Jeśli to wszystko nie pomaga, można siegnąć po różne aplikacje, które pomogą zrelaksować się i spokojnie zasnąć. f.lux Program f.lux to najbardziej oczywisty wybór, gdy myślimy o walce z bezsennością, wywołaną wpatrywaniem się przez wiele godzin w świecący chłodnym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza