r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleep as Android

Strona główna Android Akcesoria Budziki

Sleep as Android to rozbudowany budzik umożliwiający dodatkowo monitorowanie i regulowanie cyklu snu. Aplikacja w razie potrzeby pomoże w zasypianiu, sprawdzi jak sypiamy, przypomni o konieczności położenia się spać, a rano obudzi delikatnie i w sposób bardziej naturalny, niż nagły alarm dźwiękowy.

Program jest bardzo rozbudowany, choć jego podstawowa funkcjonalność nie wymaga od użytkownika dużej wiedzy, ani zmiany dziesiątek ustawień. Najważniejsza z opcji to budzik, w którym wybieramy czas budzenia, powtarzanie, oraz sygnał dźwiękowy. W bazie aplikacji znajdziemy kilka dźwięków, które mają służyć spokojnemu wybudzaniu i w niczym nie przypominają nagłych alarmów jak np. śpiew ptaków, odgłosy morza, świerszczy, wiosennej burzy, czy górskiego strumienia. Program umożliwia na stopniowe zwiększanie głośności, a także uruchomienie tzw. inteligentnego zakresu snu – dzięki tej opcji telefon lub tablet obudzą nas nieco szybciej w skonfigurowanym przez użytkownika zakresie, a zarazem w pewien losowy sposób.

r   e   k   l   a   m   a

Gdyby wstawanie stanowiło problem, aplikacja może żądać od użytkownika dodatkowego potwierdzenia np. wypełnienia zadania matematycznego, potrząśnięcia telefonem, lub użycia NFC do wyłączenia budzika. Sleep as Android umożliwia ponadto nagrywanie dźwięków spania do późniejszego sprawdzenia, a także zapisywanie statystyk chrapania. Program w głównej mierze ma natomiast dbać o zachowanie pewnego stałego cyklu snu – przypomina o konieczności położenia się spać, monitoruje deficyt snu, a także wymaga jego nadrobienia.

Aplikacja umożliwia łatwiejsze zasypianie za pomocą kołysanek, a także ułatwianie przechodzenia w tzw. świadomy sen. Nadaje się więc do eksperymentowania w tym zakresie. Obsługuje urządzenia zewnętrzne jak np. smartwatche, a także zewnętrzne rozszerzenia pozwalające m.in. utworzyć kopię zarejestrowanych danych w chmurze internetowej, a także sterowanie kolorem wyświetlacza. Aplikacja w podstawowej wersji jest darmowa, odblokowanie wszystkich funkcji wymaga wykupienia płatnej edycji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
OPROGRAMOWANIE 30.11.2015 | Anna Rymsza

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Sleep as Android: zadbaj o sen, aby wysiłek nie poszedł na marne

29
OPROGRAMOWANIE 27.04.2015 | Łukasz Tkacz

Kiedy już zaplanujemy trening i wyposażymy się w odpowiednie akcesoria, możemy przystąpić do ćwiczeń. Po nich należy się odpoczynek, a jego ważnym składnikiem jest sen. W tym przypadku również znajdziemy odpowiednią aplikację mobilną, która pomoże nam w osiągnięciu jak najlepszych rezultatów. Dzięki Sleep as Android budzik stanie się czymś więcej niż tylko porannym koszmarem. Program jest bardzo rozbudowany, choć jego podstawowa funkcjonalność nie wymaga od użytkownika dużej wiedzy, ani zmiany dziesiątek ustawień. Całość podzielono na pięć głównych zakładek, najważniejsza z nich to…

Recenzje użytkowników

Stosunkowo prosta obsługa, spore możliwości, masa dźwięków do ustawienia wybudzenia, interpretacja wyników
Chyba jedynie cena, choć czasem aplikacja lubi się po prostu wyłączyć i może nie obudzić (rzadkie przypadki).
ocena użytkownika

Generalnie nie wierzyłem w działanie tej aplikacji. Okazało się, że daje radę. Wybudza bardzo płynnie, wręcz powiedziałbym, że dzięki niej wysypiałem się. Z racji tego, że aplikacja zaczęła sypać błędami usunąłem ją ale znowu używam z pełnym zadowoleniem. Idealny zastępca budzika w telefonie.

Polecam każdemu do testu chociażby wersję bezpłatną, wiem,że nie każdemu podejdzie jej działanie bo może być z początku utrudnione na potrzebę rozpoznania możliwości aplikacji ale wg mnie jest to aplikacja jedna z tych które warto sprawdzić, szczególnie przez osoby często korzystające z budzika w telefonie ;)

27.04.2015 15:30 | Recenzja do wersji 201504245

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.