r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SleepBot 3.2.8

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie snu

SleepBot to bardzo estetyczna aplikacja, służąca do monitorowania snu, z możliwością nagrywania dźwięków, ruchu i analizy zebranych danych. Dzięki temu, że alarm uruchamiany jest w odpowiednim momencie, gdy sen jest płytki, samopoczucie po przebudzeniu jest znacznie lepsze.

Galeria programu

Aplikacja analizuje ruchy ciała podczas snu za pomocą akcelerometru wbudowanego w telefonie, na tej podstawie określa fazę snu. Aby SleepBot działał poprawnie, niezbędne jest położenie telefonu na łóżku, obok poduszki.

SleepBot może ponadto przypomnieć, że już pora spać i ustawić automatyczny budzik po optymalnym czasie snu. Przebieg snu można przeanalizować na przejrzystych wykresach, dostępnych w aplikacji, które można także wyeksportować do pliku w formacie CSV do analizy w innym programie.

Dzięki temu można wyznaczyć tendencje użytkownika, korelacje wydawanych dźwięków z ruchem, obliczyć debet wypoczynku i co najważniejsze, poprawić jakość snu. Nie zabrakło także możliwości synchronizacji danych z chmurą SleepBot, dzięki temu łatwo stworzymy kopię zapasową.

SleepBot zyskał uznanie Narodowego Instytutu Zdrowia Stanów Zjednoczonych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budziki, które postawią Cię na nogi – aplikacje na trudne poranki

85
OPROGRAMOWANIE 30.11.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Zima to podła pora roku, w czasie której wiele osób ma problem, by rano zwlec się z łóżka. Oto kilka aplikacji, które pomogą w tych trudnych, porannych chwilach. I Cant Wake Up! Alarm Clock I Cant Wake Up! to prawdopodobnie najbardziej rozbudowany i złośliwy budzik, jaki znajdziemy w sklepie Play. By go wyłączyć, należy rozwiązać zadanie, wymagające myślenia, liczenia lub zeskanowania kodu kreskowego kosmetyku z łazienki. Aplikacja ma ogromną ilość ustawień, w których możemy zdefiniować melodię budzika, zachowanie wibracji, mruganie ekranem, pozycję przycisku dosypiania i wiele innych.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.