r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleepio - the sleep improvement app 1.8.6

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

Sleepio - the sleep improvement app to aplikacja, która stawia sobie bardzo ambitne zadanie. Chce usprawnić nasze zasypianie i sen.

W tym celu prezentuje zestaw narzędzi w formie ankiety, które pozwolą lepiej sprecyzować nasze problemy (bądź też nawyki) odnośnie spania. Nie musimy ich wszystkich od razu wypełniać, ale mogą być pomocne.

r   e   k   l   a   m   a

Trzon aplikacji stanowi asystent, który swoim głosem pomaga nam zasnąć. Rola użytkownika ogranicza się do położenia i wsłuchania w jego komendy. Sami możemy również wybrać jeden z wielu scenariuszy o jaki będzie oparta metoda zasypiania i opowiadana w nim historia.

Autorzy aplikacji zapewniają o naukowym potwierdzeniu skuteczności takich metod. Jest to jednak element, który każdy musi sprawdzić indywidualnie. Pewną barierą może być język. Zarówno interfejs jak i wszystkie komunikaty są w języku angielskim. Na szczęści lektor wygłasza je spokojnie i bardzo wyraźnie. Aplikacja jest dostępna za darmo, niestety późniejsze korzystanie wymaga wykupienia abonamentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bezsenność? Aplikacje na dobry sen dostępne bez recepty

38
OPROGRAMOWANIE 08.12.2015 | Anna Rymsza

Budzenie się to poważny problem, zwłaszcza zimą. Oczywiście by budzić się bez problemu, trzeba też zdrowo zasypiać. Do tego należy unikać kawy wieczorem, nie jeść i nie ćwiczyć intensywnie tuż przed położeniem się do łóżka, unikać wpatrywania się w ekran, zapewnić sobie świeże powietrze, odpowiednią temperaturę i tak dalej. Jeśli to wszystko nie pomaga, można siegnąć po różne aplikacje, które pomogą zrelaksować się i spokojnie zasnąć. f.lux Program f.lux to najbardziej oczywisty wybór, gdy myślimy o walce z bezsennością, wywołaną wpatrywaniem się przez wiele godzin w świecący chłodnym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.