r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sleepio - the sleep improvement app 1.8.6

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

Sleepio - the sleep improvement app to aplikacja, która stawia sobie bardzo ambitne zadanie. Chce usprawnić nasze zasypianie i sen.

Galeria programu

W tym celu prezentuje zestaw narzędzi w formie ankiety, które pozwolą lepiej sprecyzować nasze problemy (bądź też nawyki) odnośnie spania. Nie musimy ich wszystkich od razu wypełniać, ale mogą być pomocne.

Trzon aplikacji stanowi asystent, który swoim głosem pomaga nam zasnąć. Rola użytkownika ogranicza się do położenia i wsłuchania w jego komendy. Sami możemy również wybrać jeden z wielu scenariuszy o jaki będzie oparta metoda zasypiania i opowiadana w nim historia.

Autorzy aplikacji zapewniają o naukowym potwierdzeniu skuteczności takich metod. Jest to jednak element, który każdy musi sprawdzić indywidualnie. Pewną barierą może być język. Zarówno interfejs jak i wszystkie komunikaty są w języku angielskim. Na szczęści lektor wygłasza je spokojnie i bardzo wyraźnie. Aplikacja jest dostępna za darmo, niestety późniejsze korzystanie wymaga wykupienia abonamentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bezsenność? Aplikacje na dobry sen dostępne bez recepty

38
OPROGRAMOWANIE 08.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Budzenie się to poważny problem, zwłaszcza zimą. Oczywiście by budzić się bez problemu, trzeba też zdrowo zasypiać. Do tego należy unikać kawy wieczorem, nie jeść i nie ćwiczyć intensywnie tuż przed położeniem się do łóżka, unikać wpatrywania się w ekran, zapewnić sobie świeże powietrze, odpowiednią temperaturę i tak dalej. Jeśli to wszystko nie pomaga, można siegnąć po różne aplikacje, które pomogą zrelaksować się i spokojnie zasnąć. f.lux Program f.lux to najbardziej oczywisty wybór, gdy myślimy o walce z bezsennością, wywołaną wpatrywaniem się przez wiele godzin w świecący chłodnym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.