Sleepio - the sleep improvement app Sleepio - the sleep improvement app

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sleepio - the sleep improvement app to aplikacja, która stawia sobie bardzo ambitne zadanie. Chce usprawnić nasze zasypianie i sen.

W tym celu prezentuje zestaw narzędzi w formie ankiety, które pozwolą lepiej sprecyzować nasze problemy (bądź też nawyki) odnośnie spania. Nie musimy ich wszystkich od razu wypełniać, ale mogą być pomocne.

Trzon aplikacji stanowi asystent, który swoim głosem pomaga nam zasnąć. Rola użytkownika ogranicza się do położenia i wsłuchania w jego komendy. Sami możemy również wybrać jeden z wielu scenariuszy o jaki będzie oparta metoda zasypiania i opowiadana w nim historia.

Autorzy aplikacji zapewniają o naukowym potwierdzeniu skuteczności takich metod. Jest to jednak element, który każdy musi sprawdzić indywidualnie. Pewną barierą może być język. Zarówno interfejs jak i wszystkie komunikaty są w języku angielskim. Na szczęści lektor wygłasza je spokojnie i bardzo wyraźnie. Aplikacja jest dostępna za darmo, niestety późniejsze korzystanie wymaga wykupienia abonamentu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!