r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ślepy NINJA

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To sprytna zręcznościówka polskiego autorstwa, w której gracz wcielając się w postać niewidomego chłopca stara się doprowadzić go do końcowego etapu szkolenia mającego na celu przemianę naszego bohatera w prawdziwego wojownika ninja. Gra wydaje się prosta, zwłaszcza kiedy okazuje się, że do sterowania kursantem wystarczy nam zaledwie jeden klawisz - spacja. Szybko jednak przekonujemy się, że zadanie postawione przed nami nie jest takie proste, a ukończenie gry może nie nastąpić tak szybko jak mogłoby się nam zdawać jeszcze przed paroma minutami. W celu zaliczenia każdego z 21 układów należy zebrać wszystkie "zbierajki" uważając przy tym na przeróżne przeszkody pojawiające się na kolejnych etapach rozgrywki. Dodatkowych emocji dodaje możliwość porównywania swoich rezultatów on-line z wynikami innych zawodników.

Galeria programu

 
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 03.06.2016 21:49

@Dragwen (niezalogowany): nie fajna gra prawda

  #4 03.06.2016 21:48

nie fajna gra sam opis wskazuje że ta gra jest ślepa prawda odpowiedzcie

  #3 14.05.2011 13:15

Fajne, tylko szkoda, że jest jedno życie ;*

  #2 01.09.2009 12:09

Fajna i śmieszna gra chodz czasem potrafi wkurzyć!
Fajna muzyka.

  #1 25.07.2009 00:50

Świetna gra! Polecam :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.