Slide the Shakes Slide the Shakes 1.3.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slide the Shakes to gra zręcznościowa, w której zadaniem gracza jest umiejętne rzucanie szklanką z mlecznym koktajlem po barowym stole.

Trzeba przyznać, że pomysł na zabawę w grze Slide the Shakes jest bardzo oryginalny. Trzeba bowiem tak umiejętnie puścić ruch szklankę po barowej ladzie, by trafić nią we wskazany punkt (oznaczony kolorem) i jednocześnie sprawić, by nie spadła ona na podłogę. Wtedy bowiem stłucze się i trzeba będzie na nowo zabrać się za pokonywanie danej planszy. Na każdej z nich mamy trzy ruchy, a podczas którego za każdym razem trzeba skierować szklankę na zielone pole. Jeśli wyląduje zbyt blisko lub zbyt daleko, dostaniemy szansę naprawić błąd.

Naszą szklanką sterujemy, przeciągając palcem po ekranie urządzenia od prawej do lewej strony. Kolor kursora będzie się zmieniał w zależności od tego, jaką prędkość chcemy nadać naszej szklance. Czerwony oznacza, że pchniemy ją bardzo mocno, a bladoniebieski, że przesuniemy ją o centymetry. Sterowanie wymaga sporej precyzji, co tylko nadaje zabawie charakteru i grywalności. Twórcy gry przewidzieli też sporo trudności, bo na niektórych planszach szklankę trzeba będzie przesunąć pod górę lub pchnąć ją tak, by spokojnie przeleciała nad przerwą między barową ladą i stołami. Łącznie na graczy czeka 125 poziomów, co powinno wystarczyć na długie godziny rozrywki.

Sympatycznym akcentem w grze i formą nagrody dla graczy są przepisy na mleczne koktajle. Dostęp do kolejnych odblokujemy, pnąc się coraz wyżej w grze, a nagroda w postaci nowej receptury będzie dostępna co pięć poziomów. W grze znajdziemy też moduł mikropłatności, który za skromną opłatę (nieco ponad 3 zł) pozwoli nam ominąć daną planszę, jeśli sprawia nam ona zbyt wiele kłopotów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!