Slide the Shakes 1.3.2

Strona główna iOS Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slide the Shakes to prosta i bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w niej szklankami z mlecznymi szejkami, którymi musimy trafić we wskazane miejsce barowego stołu i uważać, aby nie potłukły się o podłogę.

Gra jest osadzona w bardzo przyjemnej szacie graficznej: kolorowej i przypominającej nieco tło znane z komiksów. Do tego dochodzi sympatyczna, motywująca do starań muzyka. Bardzo ciekawy jest też pomysł na samą rozgrywkę. W Slide the Shakes mamy do dyspozycji 125 plansz. Na każdej z nich czeka nas proste zadanie: trzykrotnie trafić w oznaczone na zielono miejsce na barowym stole. Sterujemy, przeciągając palcem od prawej do lewej strony ekranu. Widoczny na ekranie kursor pokaże nam prędkość, jaką nadamy naszej szklance: czerwony kolor oznacza bardzo mocny ruch, a niebieski wskaże, że szklankę puścimy w ruch bardzo łagodnie.

Na to, by trafić w zielone pole na blacie, mamy nieograniczoną liczbę prób, pod jednym warunkiem: że nie spadnie ona ze stołu. Gdy tak się stanie, planszę trzeba będzie pokonywać od początku. Gdy zaś wykonamy zadanie, przejdziemy na kolejny poziom. Twórcy gry przewidzieli też swego rodzaju nagrodę: co pięć poziomów w aplikacji pojawi się przepis na kolejny mleczny napój. Slide the Shakes to świetna gra, która powinna dostarczyć sporo zabawy przez długie godziny.

Gra jest dostępna za darmo, ale możemy skorzystać w niej z modułu mikropłatności, dzięki któremu za ok. 4 zł możemy opuścić daną planszę, jeśli jest ona dla nas zbyt trudna do przejścia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Citrio, Monosnap, TextMate, InkHunter i Blown Away – najciekawsze aplikacje tygodnia

15
09.04.2016  •  Anna Rymsza

Koniec tygodnia zbliża się wielkimi krokami, więc zapraszam Was do przejrzenia listy najciekawszych nowości z naszej bazy programów i aplikacji mobilnych. Citrio Citrio to szybka i lekka przeglądarka stron internetowych, bazująca na otwartym Chromium i pozornie podobna do Chromea. Ma nawet możliwość integracji z kontem Google i pozwala instalować te same rozszerzenia, co Chrome. Ma jednak kilka dodatkowych możliwości – pozwala pobierać filmy z wielu serwisów, ma zaawansowanego menedżera pobierania i klienta sieci BitTorrent. Najważniejsze jest jednak to, że Citrio w pełni szanuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy