SlidePick Organize your Photos SlidePick Organize your Photos 2.11

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja SlidePick Organize your Photos na Androida to program dla tych, którzy chcą zaprowadzić porządek w galeriach ze zdjęciami na smartfonie, a brakuje im czasu, by zabrać się za to na poważnie.

Do SlidePick zalogujemy się za pomocą odrębnego konta, które można stworzyć w aplikacji lub za pośrednictwem konta Google. Później aplikacja zabiera się za porządki w naszych zdjęciach. Prosi nas o utworzenie nowego albumu, do którego możemy wygodnie przenosić zdjęcia (na stałe lub kopiując) z innych albumów z fotografiami, które mamy na smartfonie. Mechanizm działania opiera się na gestach w prawo lub w lewo, podobnie jak np. w aplikacji Tinder. Tutaj jednak nie odrzucamy lub wybieramy mężczyzn lub kobiet, a zdjęcia. Można też wybrać opcję „Clean”, która pozwala szybko uporządkować zdjęcia w wybranym albumie za pomocą gestów: ruch w lewo zdjęcie usuwa, ruch w prawo pozwala je zachować i przejść dalej.

Można też stworzyć szybko nową galerię zdjęć, używając wbudowanego w aplikację aparatu fotograficznego. Zdjęcia nim wykonane od razu trafią do folderu o wskazanej przez użytkownika nazwie.

Nowy album z uporządkowanymi zdjęciami można zapisać w pamięci urządzenia, a twórcy programu zapowiadają, że wkrótce będzie można przesłać je również do dysków chmurowych: Dropboxa, Google Drive, OneDrive i Box.

Program SlidePick jest darmowy i nie wyświetla reklam, nie posiada też opcji premium.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!