r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slidebox - Photo Manager & Album Organizer 1.104

Strona główna iOS Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć

Slidebox - Photo Manager & Album Organizer to program, który służy jako alternatywa dla systemowej galerii zdjęć na urządzeniach z systemem iOS. Pozwala grupować fotografie, a także usuwać je w wygodny sposób.

Zaletą aplikacji jest jej prostota. Nawigacja po interfejsie odbywa się głównie za pomocą gestów: przesuwając zdjęcie ku górze usuniemy je, przesuwając w prawo wyświetlimy kolejne, a przesuwając w dół przypiszemy je do wybranego albumu.

Ponadto, program umożliwia tworzenie nowych katalogów ze zdjęciami oraz synchronizację folderów już istniejących na urządzeniu. Możliwe jest też udostępnianie katalogów lub wybranych zdjęć za pomocą prostego narzędzia w aplikacji.

Slidebox - Photo Manager & Album Organizer ma przyjazną dla oka, utrzymaną w ciemnej tonacji i minimalistyczną szatę graficzną. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik może w pełni skupić się na przeglądaniu zdjęć i zarządzaniu nimi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.