Slidebox - Photo Organizer 0.30

Strona główna Android Grafika i fotografia Katalogowanie i udostępnianie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slidebox - Photo Organizer to aplikacja, który służy do zarządzania zdjęciami przechowywanymi w pamięci smartfonu lub tabletu. Program pozwala wygodnie je katalogować oraz usuwać.

Zaletą aplikacji Slidebox jest jej szata graficzna, przypominająca tę z innego programu fotograficznego, VSCOcam: ciemna i minimalistyczna. Dobrze rozwiązano też kwestię nawigacji po aplikacji, która odbywa się głównie za pomocą prostych gestów w prawo lub w lewo na ekranie urządzenia.

Program wyświetla pojedyncze zdjęcia, które można szybko usunąć lub przypisać do konkretnego albumu (a także stworzyć nowy). Katalogi ze zdjęciami możemy też usuwać, nadawać im nową nazwę, a także udostępniać za pomocą linka.

Program służy do zarządzania zdjęciami dostępnymi w pamięci urządzenia. W kolejnych wersjach aplikacji ma zostać dodane wsparcie dla plików przechowywanych na karcie microSD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych