SlimBrowser SlimBrowser 12.0.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SlimBrowser to ciekawa przeglądarka internetowa bazująca na silniku programu Firefox.

W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, aplikacja oferuje dodatkowo szereg przydatnych funkcji. Zaliczyć do nich należy: killer okienek popup, obsługę skórek, opcję sprawdzania pisowni i filtrowanie treści, wbudowany edytor VBScript/Jscript/HTML/Text oraz funkcję tworzenia aliasów do długich linków. Slim Browser posiada również wbudowany czytnik kanałów RSS, który pozwala na szybki dostęp do informacji interesujących użytkownika, a także funkcję szybkiego pokazywania i ukrywania zakładek.

Inną ciekawą opcją Slim Browsera jest funkcja automatycznego logowania do wyznaczonych stron za pośrednictwem jednego kliknięcia. Ponadto przeglądarka obsługuje większość toolbarów kompatybilnych z Internet Explorer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak, jedynym plusem jest to, że w ogóle daje się zainstalować na komputerze
nie działa, nie otwiera stron, do natychmiastowej deinstalacji
ocena użytkownika
15.07.2017 11:18 • Recenzja do wersji 8.00.002

wersja 8.0 to jakaś pomyłka, program nie działa w ogóle, strony się nie otwierają, możliwe jest uruchomienie wyłącznie w trybie zgodności. O ile poprzednie wersje miały swoje mankamenty, to obecnie proponowana jest totalną porażką.

szybkość działania, wbudowany mechanizm blokowania reklam
rozbudowane i mało nowoczesne menu
ocena użytkownika
09.04.2016 12:19 • Recenzja do wersji 7.00.141

Dobra przeglądarka jako alternatywa dla IE. Obie mają ze sobą dużo wspólnego: np. zbliżony i mało nowoczesny wygląd. Menu strasznie rozbudowane i w mało przyjaznej wersji. Dużo miejsca na ekranie zajmują niepotrzebne przyciski i rozwijane menu. Szybkość działania całkiem dobra. Plus za mechanizm blokowania reklam.