SlimBrowser SlimBrowser 14.0.1.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SlimBrowser to ciekawa przeglądarka internetowa bazująca na silniku programu Firefox.

W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, aplikacja oferuje dodatkowo szereg przydatnych funkcji. Zaliczyć do nich należy: killer okienek popup, obsługę skórek, opcję sprawdzania pisowni i filtrowanie treści, wbudowany edytor VBScript/Jscript/HTML/Text oraz funkcję tworzenia aliasów do długich linków. Slim Browser posiada również wbudowany czytnik kanałów RSS, który pozwala na szybki dostęp do informacji interesujących użytkownika, a także funkcję szybkiego pokazywania i ukrywania zakładek.

Inną ciekawą opcją Slim Browsera jest funkcja automatycznego logowania do wyznaczonych stron za pośrednictwem jednego kliknięcia. Ponadto przeglądarka obsługuje większość toolbarów kompatybilnych z Internet Explorer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

SlimBrowser 12.0.0.0 jest na bazie Firefox 72.0. Można mu włączyś szybki downloader.
Teraz nie ma, choć działa dopiero od Windows 7 do 10.
ocena użytkownika
09.01.2020 15:28 • Recenzja do wersji 12.0.0.0

SlimBrowser 12.0.0.0 - w opcjach znanych z firefoxa można mu ustawić język polski. W opcjach prywatność/historia można mu ustawić czyszczenie przeglądarki podczas zamykania zostawiając mu aktywne zalogowania, ustawienia stron i ciasteczka.
Przeglądarka chodzi jak firefoz 72.0 i na plus ma pobieranie x12.
Błędów nie znalazłem.
Oczywiście mam SlimBrowser 12 x64. Dostępne u producenta.

brak, jedynym plusem jest to, że w ogóle daje się zainstalować na komputerze
nie działa, nie otwiera stron, do natychmiastowej deinstalacji
ocena użytkownika
15.07.2017 11:18 • Recenzja do wersji 8.00.002

wersja 8.0 to jakaś pomyłka, program nie działa w ogóle, strony się nie otwierają, możliwe jest uruchomienie wyłącznie w trybie zgodności. O ile poprzednie wersje miały swoje mankamenty, to obecnie proponowana jest totalną porażką.