SlimPDF Reader 1.0.1.12

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SlimPDF Reader to minimalistyczna i niezwykle lekka przeglądarka dokumentów PDF, która charakteryzuje się minimalnym zapotrzebowaniem na zasoby systemowe.

Jak chwalą się twórcy, ich program zajmuje tylko około 10% miejsca na dysku, co popularny Adobe Reader, zachowując jednak wszelką kompatybilność z dokumentami PDF. Dzięki temu odchudzeniu SlimPDF Reader jest zdecydowanie szybszy niż konkurencyjne rozwiązania, zajmuje mniej zasobów systemowych i odczytuje nawet kilkusetstronicowe dokumenty w mgnieniu oka. Jednocześnie program posiada przejrzysty i zbliżony do innych aplikacji tego typu interfejs, oferujący łatwy dostęp do takich narzędzi jak stopień przybliżenia, wybór aktualnie wyświetlanej strony czy też wbudowana wyszukiwarka słów.

Ceną za szybkość jest minimalizm, który sprawia, że aplikacja nie zadowoli osób poszukujących bardziej zaawansowanych opcji i które oczekują od przeglądarki PDF większej ilości funkcji. SlimPDF Reader nie posiada niemalże żadnego menu opcji, a moduł drukowania został również uproszczony. Osobom nie pracujących przy skomplikowanych dokumentach to nie powinno przeszkadzać, dostają w końcu w zamian za nieużywane funkcje przeglądarkę szybką i lekką.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!