r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slip Away: zostań meduzą i nie daj się zniszczyć

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

To gra, która cieszy się coraz większą popularnością w sklepie App Store. W Slip Away możemy wcielić się w meduzę i wędrować przez podwodne tunele, unikając wielu przeszkód na naszej drodze. Zadanie do łatwych nie należy, a wszystko przez wymyślne przeszkody, które zawarli w grze jej twórcy.

W naszej bazie programów dla systemu iOS codziennie pojawiają się nowe pozycje. Ale dawno nie odkryliśmy tak ładnej dla oka, a przy tym wciągającej aplikacji. Slip Away ma spore szanse, by zająć wysokie miejsce w rankingu najbardziej popularnych programów dla smartfonów z jabłkiem na obudowie.

W grze wcielamy się w wirtualną meduzę i ruszamy w podróż po podwodnych tunelach. Na naszej drodze spotkamy mnóstwo przeszkód. Będą to m.in. najeżone kolcami ściany, poruszające się w nieprzewidywalnym tempie śluzy, podwodne miny i wiele innych. Gracz musi je ominąć, wybierając odpowiednią trasę i wykonując na przemian wolne oraz szybkie ruchy. Trzeba przy tym pamiętać, że nasza meduza nie może ani na chwilę zastygnąć w bezruchu, bo upadek na dno sprawi, że zabawę trzeba będzie zaczynać od początku.

r   e   k   l   a   m   a

Gra ma piękną szatę graficzną, warto zwrócić zwłaszcza na animacje towarzyszące poruszaniu się naszego bohatera. Duże wrażenie robi też oprawa muzyczna, bardzo nastrojowa. Twórcy gry zachęcają zresztą, aby z aplikacji korzystać ze słuchawkami na uszach, wtedy wrażenia będą najlepsze.

W Slip Away zagramy za darmo, ale jest jeden haczyk: w bezpłatnej wersji aplikacji znajdziemy reklamy. Można jednak je wyłączyć, płacąc ok. 2 dolary.

Grę Slip Away znajdziecie w naszej bazie programów: iOS.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.