Sloth Patrol 1.0

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sloth Patrol to wymagająca ponadprzeciętnych zdolności zręcznościowych oraz niesamowitej szybkości reakcji gra zręcznościowa, w której zasiadamy za sterami małego statku kosmicznego. Naszym zadaniem jest utrzymanie się przy życiu najdłużej jak to tylko możliwe zestrzeliwując jak największą liczbę wrogich jednostek przy jednoczesnym podbijaniu dorobku punktowego.

Bawić możemy się w dwóch trybach. Pierwszy to klasyczny Survival czyli za wszelką cenę unikamy ataków wrogich statków, drugi zaś przy takich samych założeniach wprowadza elementy fabuły. Okazuje się, że gdzieś w odległej galaktyce mroczne oposy budują broń przeciw znienawidzonym leniwcom, co oczywiście jest pastiszem filmów z serii Gwiezdne Wojny. Jeden dzielny zwierzak, w którym moc jest leniwa, przeciwstawia się agresorowi ruszając do boju.

Gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas strącić na ekranie niż na sztuczną inteligencję przeciwników. Gonią oni ciągle za nami, a głównym problemem jest nie tyle ich zbijanie, bowiem zbytnio wytrzymałe nie są, co unikanie kolejnych zmasowanych natarć.

Porażka boli, gdyż w grze ma się tylko jedno życie, a utrata statku oznacza najzwyczajniej w świecie zaczynanie wszystkiego od początku. Dla ułatwienia na planszach często można spotkać wybuchające bomby, okazjonalnie pojawią się również różnego rodzaju dopalacze jak spowolnienie czasu czy szybszy strzał. Opanować zdenerwowanie pomaga spokojna muzyka, kojąca nerwy, zaś skoncentrować się na akcji pozwala oszczędna, ale efektowna grafika.

Uwaga!

  • Na stronie projektu znajdują się również wersje dla systemów Linux oraz Mac OS.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!