Slowly 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slowly to prosty program pozwalający na spowolnienie nagranego wideo. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest to sposób na otrzymanie płynnego spowolnienia tempa w nagraniach. Po włączeniu aplikacji należy wybrać wideo z rolki aparatu, które ma zostać spowolnione. Domyślne cały film będzie spowolniony o 50%. Tak więc, jeżeli materiał został nagrany w 30 klatkach na sekundę, to będzie odtwarzanych 15 klatek na sekundę.

Pod filmem znajduje się oś czasu, na której da się zaznaczyć pojedyncze momenty, które mają zostać spowolnione. Warto zaznaczyć, że te momenty pozbawione są dźwięku.

Istnieje również możliwość spowolnienia do 40% oraz do 25% szybkości nagrania.

Po zakończonej edycji, wystarczy nacisnąć przycisk next znajdujący się w prawym, górnym rogu. Gotowy film zostanie wygenerowany. Należy pamiętać, aby w tym czasie nie wychodzić z aplikacji oraz nie blokować ekranu. Następnie zostanie wyświetlone zapytanie czy użytkownik chce się filmem podzielić czy powrócić do edycji.

Slowly jest aplikacją darmową, pozbawioną reklam, dostępną dla smartfonów z systemem Windows Phone 8.1 oraz wyższymi wersjami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!