Słownik Niemiecki PWN Słownik Niemiecki PWN 1.0.9

Strona główna Android Edukacja i nauka Inne języki obce
Pobierz program
lub zeskanuj:

Słownik Niemiecki PWN to aplikacja dla osób, które potrzebują rzetelnego, opartego na pracy oraz wiedzy doświadczonych językoznawców i germanistów słownika polsko-niemieckiego.

W aplikacji znajdziemy ogromną, liczącą ponad 800 tys. wpisów bazę danych o języku niemieckim. To zarówno poszczególne słowa, jak też zwroty ze słownika specjalistycznego, który może być przydatny dla specjalistów z wielu profesji. Ponadto, Słownik Niemiecki PWN gwarantuje dostęp do słów pochodzących z niektórych regionów Niemiec, a także np. z Austrii oraz Szwajcarii, gdzie język niemiecki również jest stosowany i ma swój specyficzny, lokalny odcień oraz słownictwo. Informacje o tym poda nam aplikacja Słownik Niemiecki PWN, wskazując jednocześnie kontekst, w jakim dane słowo lub zwrot powinien być stosowany.

Program ma wbudowaną wyszukiwarkę, dzięki której łatwo i szybko można dotrzeć do potrzebnych słów, zwrotów oraz idiomów. Każde z nich można dodawać do kategorii "Ulubione", co ułatwi korzystanie z nich w przyszłości.

Minusem aplikacji jest jej mało nowoczesna, niedostosowana do współczesnych trendów projektowania aplikacji szata graficzna. Wady estetyczne rekompensuje jednak prostota nawigacji oraz bardzo bogata baza informacji udostępnionych w mobilnym Słowniku Niemieckim PWN.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!