Słownik francusko-polski polsko-francuski LAVILLE

Strona główna Windows Edukacja i nauka Słowniki i translatory
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Multimedialny słownik francusko-polski polsko-francuski LAVILLE to prosty w obsłudze program będący pomocą w nauce języka francuskiego.

Słownik zawiera około 33000 haseł i zwrotów współczesnego języka polskiego i francuskiego, oryginalną wymowę blisko 5000 najważniejszych słów i wyrażeń, podstawową terminologię z zakresu m.in. informatyki, biznesu, medycyny, sportu i finansów, fonetyczny zapis wymowy haseł francuskich, wyrażenia idiomatyczne, nazwy geograficzne francuskie i polskie oraz przewodnik kulinarny. Ponadto w słowniku istnieje możliwość dodawania wybranych słówek do notatnika, które następnie można przeglądać oraz wydrukować, wyszukiwania dowolnejfrazy w definicjach wszystkich słów (opcja wyszukiwania zaawansowanego). Słownik zawiera słownictwo powstałe w ostatnich latach, nie notowane przez inne słowniki.

LAVILLE jest przeznaczony dla osób rozpoczynających naukę języka francuskiego, dla turystów polskich i zagranicznych oraz dla wszystkich innych jako podręczna pomoc.

Uwaga!

  • Wersja testowa daje dostęp jedynie do słów zaczynających się na litery A, B i C.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!