Słownik niemieckiego - Diki Słownik niemieckiego - Diki

Strona główna iOS Edukacja i nauka Słowniki i translatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Słownik niemieckiego Diki to darmowy słownik języka niemieckiego, dzięki któremu łatwo i szybko przetłumaczymy wybrane słowa z języka niemieckiego na polski i odwrotnie. Aplikacja zawiera także słowniki specjalistyczne (medyczny, prawniczy, finansowy, informatyczny czy ekonomiczny).

Prosta obsługa

Słownik niemieckiego Diki zawiera ponad 100 tysięcy haseł i 7 tysięcy przykładowych zdań. Obsługa słownika jest bardzo prosta, bowiem opiera się wyłącznie na wpisaniu fragmentu lub całego wyrazu (dostępna jest funkcja autouzupełniania) przy wykorzystaniu polskich lub niemieckich znaków (można skorzystać z ä, ö, ü, ß, ale jeśli ograniczymy się do a, o, u, ss, aplikacja także poradzi sobie z odnalezieniem słówek).

Wymaga połączenia z internetem

Przed pobraniem Słownika niemieckiego Diki warto mieć na uwadze fakt, że do działania wymaga on stałego połączenia z internetem (brak trybu offline), gdyż w czasie rzeczywistym korzysta ze stale aktualizowanej bazy haseł, a oprócz tego oddaje do dyspozycji użytkownika nagrania i obrazy ilustrujące słowa.

Słownik niemieckiego Diki – cechy:

  • zawiera ponad 100 000 haseł i 7000 przykładowych zdań
  • posiada niemieckie znaki (ä, ö, ü, ß), ale można zastąpić je polskimi (a, o, u, ss)
  • dostępne są także słowniki specjalistyczne (medyczny, prawniczy, finansowy, informatyczny czy ekonomiczny)
  • funkcja autouzupełniania
  • konieczny dostęp do internetu (brak trybu offline)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!