Słowo Boże Słowo Boże 3.3.5

Strona główna Android Rozrywka i hobby Religia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Słowo Boże to darmowa aplikacja, która pozwala nie tylko na czytanie i odsłuchiwanie słowa bożego, ale także na dodawanie własnych modlitw.

Biblia zawsze pod ręką

Program cechuje się bardzo czytelnym interfejsem użytkownika. Po uruchomieniu aplikacji mamy dostęp do pełnych tekstów mszalnej liturgii słowa na każdy dzień, odsłuchu Pisma Świętego dzięki wyszukiwarce z Biblijni.pl, codziennych rozważań słowa bożego autorstwa księży chrystusowców, modlitewnika oraz działu pomocy, gdzie możemy skorzystać z opcji „zapytaj księdza” lub prośba o modlitwę.

Słowo Boże jest narzędziem, które pozwala również na prowadzenie osobistego notatnika duchowego. Wszystkie zawarte w nim informacje przeznaczone są tylko dla użytkownika aplikacji, bowiem może zabezpieczyć on dostęp do swoich wpisów kodem PIN.

Tryb offline

Słowo Boże może działać bez dostępu do internetu. Warto jednak raz w miesiącu uzyskać połączenie z siecią, by zaktualizować czytania i rozważania. Chcąc natomiast odsłuchać nagrania audio trzeba skorzystać z Wi-Fi lub transferu danych sieci komórkowej.

Najważniejsze cechy:

  • zawiera pełne teksty mszalnej liturgii słowa na każdy dzień
  • dostęp do codziennych rozważań słowa bożego autorstwa księży chrystusowców
  • wbudowany modlitewnik
  • możliwość prowadzenia własnego notatnika duchowego
  • niektóre funkcje są dostępne w trybie offline

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!