r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Słuchasz muzyki z YouTube? Beta myTube odtworzy tylko dźwięk

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Nie wszystkie aplikacje, znane z Windows Phone, odchodzą w niepamięć. myTube, bardzo dobra aplikacja do korzystania z YouTube'a, prężnie się rozwija dzięki możliwościom Universal Windows Platform. Można z niej korzystać na desktopie z Windowsem 10, urządzeniu mobilnym, Xboksie One i HoloLens.

myTube jest klientem bardzo rozbudowanym. Pozwala obsługiwać konto na YouTube, wygodnie oglądać i kolekcjonować filmy, przy czym może mieć swoją własną historię w serwisie. Użytkownik może zdecydować też o wyglądzie komentarzy i sposobie wyświetlania filmu, a także pobierać oglądane materiały i publikować własne. Warto też zwrócić uwagę na wyszukiwarkę, która pozwala filtrować wyniki lepiej niż strona. Aplikacja ma także tryb telewizyjny, idealny do pracy z pilotem lub kontrolerem.

Aplikacja w wersji stabilnej jest płatna, ale za darmo można ściągnąć wersję beta. Powinny się nią zainteresować w szczególności osoby słuchające muzyki z YouTube'a, gdyż wprowadza ona sporo usprawnień w tej dziedzinie. Przede wszystkim w aplikacji, w ustawieniach jakości, można włączyć odtwarzanie tylko dźwięku i oszczędzać na przesyłaniu danych. Można także włączyć lub wyłączyć możliwość odtwarzania w tle.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto w aplikacji zostały zmienione drobne elementy interfejsu, dzięki czemu będzie wygodniejsza. Na Xboksie One domyślnie włączona będzie rozdzielczość 1080p, zaś na Xboksie One X automatycznie uruchomione zostaną materiały w 4K.

Najnowszą wersję aplikacji myTube i darmową betę znajdziecie w naszej bazie programów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.