r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slumber for Android Wear 1.2

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia

Slumber for Android Wear to prosta aplikacja, która służy do zabezpieczenia ekranu smartzegarka przed wypaleniem pikseli.

Smartzegarki od Motoroli, Moto 360 pierwszej i drugiej generacji, w trakcie ładowania na specjalnej ładowarce wyświetlają godzinę oraz stan naładowania akumulatora. Tyle, że przez cały czas ekran urządzenia pozostaje włączony, co na dłuższą metę może doprowadzić do powstania wypalonych pikseli. Na rynku są też dostępne inne urządzenia, których ładowanie przebiega w ten sposób.

Slumber for Android Wear jest odpowiedzią na ten problem. Po jej uruchomieniu, ekran urządzenia pozostanie wyłączony do czasu, gdy użytkownik zdecyduje się je uruchomić. Aby aplikacja zadziałała poprawnie, należy zainstalować ją na smartfonie, a następnie otworzyć na smartzegarku i wybrać opcję "Black screen while charging". Wtedy program będzie działał zgodnie z oczekiwaniami. W tym miejscu warto zastrzec, że Slumber for Android Wear działa nieco kapryśnie na urządzeniach z zegarkowym Androidem 6.0 Marshmallow i zdarza się, że potrafi losowo wyłączać ekran lub tylko nieco go przyciemnić. Wtedy należy uruchomić aplikację na smartzegarku, a następnie odłożyć urządzenie do ponownego ładowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.