Slumber for Android Wear Slumber for Android Wear 1.2

Strona główna Android Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slumber for Android Wear to prosta aplikacja, która służy do zabezpieczenia ekranu smartzegarka przed wypaleniem pikseli.

Smartzegarki od Motoroli, Moto 360 pierwszej i drugiej generacji, w trakcie ładowania na specjalnej ładowarce wyświetlają godzinę oraz stan naładowania akumulatora. Tyle, że przez cały czas ekran urządzenia pozostaje włączony, co na dłuższą metę może doprowadzić do powstania wypalonych pikseli. Na rynku są też dostępne inne urządzenia, których ładowanie przebiega w ten sposób.

Slumber for Android Wear jest odpowiedzią na ten problem. Po jej uruchomieniu, ekran urządzenia pozostanie wyłączony do czasu, gdy użytkownik zdecyduje się je uruchomić. Aby aplikacja zadziałała poprawnie, należy zainstalować ją na smartfonie, a następnie otworzyć na smartzegarku i wybrać opcję "Black screen while charging". Wtedy program będzie działał zgodnie z oczekiwaniami. W tym miejscu warto zastrzec, że Slumber for Android Wear działa nieco kapryśnie na urządzeniach z zegarkowym Androidem 6.0 Marshmallow i zdarza się, że potrafi losowo wyłączać ekran lub tylko nieco go przyciemnić. Wtedy należy uruchomić aplikację na smartzegarku, a następnie odłożyć urządzenie do ponownego ładowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!