r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SmART Gallery 0.94 dla LibreOffice

Strona główna Windows Biuro Inne programy biurowe

SmART Gallery to dodatek do programów Draw i Impress z pakietów biurowych LibreOffice i OpenOffice. Dodatek pozwala szybko rysować diagramy prezentujące relacje i hierarchie elementów. Diagramy można dalej rozwijać i edytować po umieszczeniu w dokumencie.

Dodatek pozwala szybko wstawić do ilustracji lub na slajd diagramy Vienna, piramidy, cykle czy diagramy hierarchii w różnych stylach. Dodatek pozwala rozwijać istniejące już diagramy z pomocą skrótów klawiszowych, a także pozwala edytować już istniejące, zmieniając ich treść i styl.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Najlepsze dodatki do LibreOffice, nie tylko dla studenta (2016)

54
21.09.2016  •  Anna Rymsza

OpenOffice i LibreOffice królują wśród bezpłatnych pakietów biurowych. Choć są często krytykowane, liczby nie kłamią – to najczęściej pobierane pakiety biurowe w naszej bazie programów. Ponieważ zbliża się rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego, przygotowałam zestawienie dodatków do tych pakietów. Myślałam głównie o studentach kierunków technicznych, ale znajdzie się tu też coś dla uczniów i zwykłych użytkowników. Przegląd przygotowałam korzystając z LibreOfficea, ale dodatki są uniwersalne i większość z nich będzie działać także z Apache OpenOffice. Jak instalować rozszerzenia? Przede…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.