Smallpdf Smallpdf 1.24.2

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Smallpdf to lekkie narzędzie do konwertowania dokumentów PDF pomiędzy wieloma popularnymi formatami, które stworzone zostało przy użyciu technologii Electron.

Aplikacja umożliwia wygodne, sprawne i naprawdę szybkie konwertowanie wspomnianych dokumentów do postaci plików Worda, Excela, Powerpointa lub JPG. Takie rozwiązanie pozwala m.in. uniknąć korzystania z często drogiego oprogramowania do edycji PDF, dając użytkownikowi możliwość łatwego modyfikowania zawartości dokumentów przy użyciu np. standardowego edytora tekstu typu Microsoft Word czy LibreOffice Writer. Kolejną ciekawą funkcją programu jest możliwość kompresji dokumentów PDF, która potrafi zmniejszyć rozmiar pliku wyjściowego nawet o 30%.

To jednak nie wszystko. Według zapowiedzi twórców już niebawem Smallpdf wyposażony zostanie dodatkowo w narzędzia przeznaczone do edycji, podziału i łączenia dokumentów PDF, a także ich rotacji, podpisywania i zabezpieczania.

Aplikacja udostępniona została w wersjach dla Windowsa i Mac OS-a.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu zaledwie przez 3 dni. Nie posiada ona żadnych innych ograniczeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Uproszczony dostęp do usługi online
Połączony z wersją płatną, co sporadycznym użytkownikom nie przypadnie do gustu
ocena użytkownika
15.05.2020 14:58 • Recenzja do wersji 1.24.2

Smallpdf jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które muszą wyciągać z plików PDF dane najróżniejszego typu. Podstawą jest tutaj strona internetowa, na którą wysyła się pliki do konwersji. Usługa ma dwie wersje - bezpłatną z ostrymi limitami ilości przetwarzanych plików (ale bez konieczności rejestracji i opłat) oraz płatną, gdzie 'moce przerobowe' są większe, ale decydujemy się na rejestrację i opłaty. Program na Windowsa jest jednoznacznie nakierowany na płatną wersję usługi. Albo logujesz się na konto, za które płacisz, albo dziękujemy za współpracę.