Smallpdf 1.15.6

Strona główna Windows Biuro Konwertery i generatory PDF
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Smallpdf to lekkie narzędzie do konwertowania dokumentów PDF pomiędzy wieloma popularnymi formatami, które stworzone zostało przy użyciu technologii Electron.

Aplikacja umożliwia wygodne, sprawne i naprawdę szybkie konwertowanie wspomnianych dokumentów do postaci plików Worda, Excela, Powerpointa lub JPG. Takie rozwiązanie pozwala m.in. uniknąć korzystania z często drogiego oprogramowania do edycji PDF, dając użytkownikowi możliwość łatwego modyfikowania zawartości dokumentów przy użyciu np. standardowego edytora tekstu typu Microsoft Word czy LibreOffice Writer. Kolejną ciekawą funkcją programu jest możliwość kompresji dokumentów PDF, która potrafi zmniejszyć rozmiar pliku wyjściowego nawet o 30%.

To jednak nie wszystko. Według zapowiedzi twórców już niebawem Smallpdf wyposażony zostanie dodatkowo w narzędzia przeznaczone do edycji, podziału i łączenia dokumentów PDF, a także ich rotacji, podpisywania i zabezpieczania.

Aplikacja udostępniona została w wersjach dla Windowsa i Mac OS-a.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu zaledwie przez 3 dni. Nie posiada ona żadnych innych ograniczeń.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.09.2018 11:15

Postaram się wytłumaczyć Ci delikatnie, po co instalować takie programy. Biorąc pod uwagę Twój post widzę, że nie masz żadnego pojęcia o ochronie danych zawartych w plikach pdf. Jeśli myślisz, że firmy które skanują te pliki online robią to za darmo to gratuluję głupoty. Imię, nazwisko, PESEL, NIP, numery kont bankowych, historia choroby etc. etc., to wszystko można zebrać ze skanowanych on-line plików PDF Może uruchom od razu kamerę i rób stream ze swoje chaty, m.w. na to samo wyjdzie hehehe. Jacy ludzie są głupi to aż mnie przeraża.

HnauHnakrapunt   7 #1 06.04.2018 12:44

A po co instalować program, skoro usługa jest dostępna w wersji online? Z limitami oczywiście w wersji free, ale działa znakomicie.