SmarTTY SmarTTY 3.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia administracyjne i internetowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmarTTY jest wielofunkcyjnym klientem SSH, który został udostępniony do pobrania zupełnie za darmo.

Narzędzie oferuje możliwość pracy na zakładkach podczas jednej sesji SSH i umożliwia szybkie przełączanie się między nimi, co gwarantuje komfortową pracę. Stanowi to przeciwieństwo wielu innych programów tego typu, gdzie możemy działać w wielu oknach. SmarTTY oferuje również funkcję automatycznego uzupełniania plików, bezproblemowego przeglądania plików znajdujących się w danym katalogu i nie tylko.

SmarTTY umożliwia pobieranie i przesyłanie pojedynczych plików (przy użyciu protokołu SCP) i całych katalogów (z rekursywne SCP), a także pozwala na szybkie wysyłanie i odbieranie katalogów za pośrednictwem TAR. Nie zabrakło również opcji edytowania plików i automatycznego konwertowania ich z CRLF na LF.

Warto dodać, że SmarTTY może automatycznie skonfigurować publiczny klucz uwierzytelniający dla wybranych komputerów zdalnych, co sprawia, że nie trzeba za każdym razem wpisywać hasła. Nie należy także obawiać się, że klucz zostanie przechwycony przez niepowołanych użytkowników (jest on bowiem przechowywany w kontenerze kluczy systemu Windows).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!