reklama

Smart Toolbar Remover 2.2

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Smart Toolbar Remover to niewielkie narzędzie, z pomocą którego usuniemy niechciane dodatki w przeglądarkach Internet Explorer, Google Chrome i Mozilla Firefox.

Program pozwala rozwiązać większość problemów, jakie niosą ze sobą m.in. instalowane wraz z różnym oprogramowaniem paski narzędziowe i inne niepotrzebne rozszerzenia przeglądarek. Z jego pomocą usuniemy z systemu komponenty, które pomimo, iż reklamowane są jako przydatne utrudniają tylko przeglądanie Internetu - zmniejszają powierzchnie przeznaczoną na wyświetlanie stron WWW, spowalniają działanie przeglądarki czy przyczyniają się do wyświetlania irytujących reklam.

Smart Toolbar Remover podobnie jak inne rozwiązania tego typu, po uruchomieniu wyświetla pełną listę dodatkowych komponentów zainstalowanych w każdej z dostępnych w systemie przeglądarek i umożliwia usunięcie ich wszystkich lub jedynie tych wskazanych przez użytkownika. Nasza rola ogranicza się tylko do wskazania dodatków, które chcemy odinstalować oraz kliknięcia przycisku 'Uninstall', inicjującego proces usuwania.

Narzędzie jest w pełni bezpieczne, charakteryzuje się prostą obsługą i z powodzeniem wykorzystywane może być przez początkujących użytkowników komputera.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 13.08.2014 20:26

rok minął i 0 aktualizacji programu.

ichito   12 #2 15.07.2013 09:09

Na stronie nie ma wirusów, a przynajmniej tak pokazuje skan na VT - jedynie Comodo oznacza stronę producenta jako "podejrzana"
https://www.virustotal.com/pl/url/802f2f829044a79e283648671b4881cc8212d73984ea8b.../
Zainstalowałem sobie ten program na próbę - nie zauważyłem żadnych podejrzanych procesów, nawiązywanych połączeń...niemniej faktem jest, że strona nie ma 100% reputacji, co pokazał Łukash.
Trudno być pewnym.

Łukash   12 #1 15.07.2013 00:55

Jakie bzdury ?
http://www.urlvoid.com/scan/smartpctools.com/

@Arkovianin +1 za reakcje i info.

Czy to jakiś nowy partner biznesowy ? :P

Autor edytował komentarz.
reklama