SmartDeblur SmartDeblur 2.3

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz prog​ram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartDeblur to narzędzie do naprawiania rozmytych i poruszonych zdjęć. Dzięki niemu przywrócimy ostrość nawet bardzo niewyraźnym fotografiom.

Interfejs programu jest bardzo przyjazny i prosty w obsłudze. Wystarczy załadować zdjęcie, wybrać ręcznie rodzaj rozmycia lub zdać się na automatyczną detekcje.

SmartDeblur potrafi identyfikować różne wzory poruszenia. Aplikacja radzi sobie z usuwaniem rozmycia gaussowskiego zastosowanego celowo w programie graficznym, a także z rozmyciem spowodowanym niepoprawnie ustawioną ostrością na zdjęciach. Mamy możliwość korekty całej fotografii lub zaznaczonego obszaru. Intensywność działania algorytmu możemy dostosować za pomocą suwaków. Efekty działania można uznać za zadowalające. Warto poświęcić chwile czasu na dostosowanie ustawień, aby były one jak najlepsze.

Aplikacja pozwala otwierać zdjęcia w formacie jpg, png, bmp oraz tiff, natomiast efekty pracy w programie można zapisywać w jpg lub png. Program dostępny w wersji próbnej (trial), która nakłada na zapisane zdjęcia znak wodny. Pełną wersję zakupić można na stronie dewelopera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!