SmartGit 20.2.3

Strona główna Windows Programowanie Kontrola wersji
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartGit to klient Git, który obsługuje serwisy GitHub, Bitbucket i Atlasian Stash. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by z narzędzia mogły zrobić użytek osoby współpracujące z innymi dostawcami lub działające na własnych serwerach.

Program nie wymaga żadnej konfiguracji, więc po uruchomieniu natychmiast możemy z niego korzystać. Znajdziemy tu między innymi wiersz poleceń, opcję porównywania wskazanych plików, dostęp do klienta SSH, funkcję łączenia wybranych projektów w jedną całość, a także możliwość dostosowania wyglądu aplikacji do własnych preferencji (np. zmiana układu wybranych okien czy też pasków narzędzi).

SmartGit może pochwalić się bardzo intuicyjnym, przejrzystym interfejsem użytkownika. Umożliwia także wybranie jednego z dwóch motywów graficznych. Domyślnie możemy korzystać z jasnego, ale w opcjach programu wybierzemy ciemny layout.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!