SmartPixel SmartPixel 4.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartPixel to wszechstronne, a zarazem proste w obsłudze narzędzie do kompleksowego przechwytywania sekwencji wideo lub zrzutów ekranu, ich obróbki oraz montażu. Pozwala ono bardzo sprawnie tworzyć profesjonalne wideo-przewodniki, różnego rodzaju prezentacje czy też szkolenia w jakości HD (720p).

Program składa się z kilku modułów przeznaczonych odpowiednio do przechwytywania materiałów z ekranu naszego komputera, a także ich późniejszej obróbki i montażu. Oferowane narzędzia pozwalają użytkownikowi tworzyć zrzuty ekranu, nagrywać filmiki podczas korzystania z komputera (w tym także grania w gry), a także rejestrować obraz z kamerki internetowej. SmartPixel jest kompatybilny z niemal wszystkimi dostępnymi na rynku grami, charakteryzuje się niskim zużyciem zasobów systemowych, a także umożliwia pracę w trybie Pic-in-Pic, w którym automatycznie rejestrowane i składane są w całość nagrywane obrazy z komputera oraz kamerki.

Kolejne niemniej interesujące funkcje SmartPixel to edycja i montaż materiałów wideo. W tym obszarze narzędzie oferuje nam możliwość pracy z nagranymi plikami i screenami, jak również importu danych z lokalnego dysku komputera. Do naszej dyspozycji oddano zestaw opcji, umożliwiających wzbogacanie projektów podkładem dźwiękowym lub muzycznym, a także nakładania na obraz różnego typu napisów, dymków z tekstem, filtrów i efektów graficznych oraz ramek. Program pozwala również na montaż pokazu slajdów ze zdjęć.

Już na pierwszy rzut oka widać, że program stworzony został z dużą dbałością o prostotę obsługi oraz elegancki, ale intuicyjny interfejs graficzny. Obsługa SmartPixel z pewnością nie przysporzy najmniejszych problemów nawet bardzo początkującym użytkownikom. Narzędzie pozwala na import plików w formatach WPV, AVI, MPG, WMV, MP4, FLV, MP3, WMA, RM, OGG, WAV, FLAC, JPEG, BMP, PNG, GIF itp. Z kolei gotowy projekt wyeksportujemy do plików FLV, AVI, MP4 oraz GIF.

Uwaga!

  1. Wersja testowa posiada ograniczenia, pozwalające użytkownikowi na nagranie materiału o maksymalnej długości 10 minut. Eksportowany projekt z kolei obcięty zostanie do maksymalnie 5 minut. Dodatkowo na obraz nakładany jest znak wodny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!