r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SmartSync Pro 6.0

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SmartSync Pro to dysponujące sporymi możliwościami, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do archiwizacji oraz synchronizacji danych. Pozwala ono w bezpieczny sposób tworzyć i uaktualniać kopie zapasowe cennych dla użytkownika plików ulokowanych na różnego rodzaju nośnikach.

Galeria programu

Program daje nam możliwość kopiowania wybranych plików/folderów pomiędzy dwoma zdefiniowanymi lokalizacjami, zabezpieczając je przed utratą. Możliwe jest tworzenie bakupów przyrostowych, kompresowanie archiwizowanych danych (format ZIP) czy też szyfrowanie kopii algorytmem AES-256. Z poziomu SmartSync Pro utworzymy dowolną ilość profili z konfiguracją archiwizacji, obejmiemy działaniem narzędzia często wykorzystywane dane jak np. zawartość zapisanych zakładek w przeglądarce, poczty elektronicznej oraz folderu Moje dokumenty.

SmartSync Pro pozwala na pracę z danymi ulokowanymi na lokalnym dysku twardym, dyskach sieciowych, wymiennych nośnikach danych USB, kartach pamięci i płytach CD/DVD. Oferowana funkcjonalność umożliwia zapisywanie kopii danych na serwerach FTP (przy użyciu SSL) w trybie jedno- i dwukierunkowym. Ponadto w ręce użytkownika trafiają narzędzia do zabezpieczania kopii hasłem oraz ich podziału na mniejsze archiwa o wyznaczonym rozmiarze.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.